PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY ÚVODNÍ STRANA KONGRESOVA TURISTIKA AKTIVNI DOVOLENA CIRKEVNI PAMATKY KOUZLO HRADU A ZAMKU LAZNE ZLATA PRAHA KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ USTECKY KRAJ MORAVSKOSLEZSKY KRAJ ZLINSKY KRAJ OLOMOUCKY KRAJ JIHOMORAVSKY KRAJ PARDUBICKY KRAJ KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ VYSOCINA PRAHA STREDOCESKY KRAJ USTECKY KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKY KRAJ KARLOVARSKY KRAJ FOLKLORNÍ SDRUZENÍ ČESKÉ REPUBLIKY CESKY ROZHLAS BESKYDY-VALASSKO SLEZSKA HARTA CZECH TOURISM
Neděle 09.05.2021
Vyhledávání
  Vyhledávací centrum
Rejstřík ČR
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Základní informace o ČR
Česká NEJ
Kraje ČR
Turistické regiony
Turistické oblasti
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Databanka akcí
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
PRAHA SRDCE EVROPY
  Město PRAHA
Pražská informační centra
Kalendář akcí v Praze
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Kongresová turistika
  Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Výstavnictví a propagace
Kongresy a konference
Veletrhy a výstavy
Turistika a volný čas
  Informační centra
Kultura a zábava
Památky UNESCO
Památky a architektura
Církevní památky
Hrady a zámky
Aktivní dovolená
Pěší turistika
Agroturistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Vinařská turistika
Sport a relaxace
Klub českých turistů
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Biosférická rezervace UNESCO
Chráněná krajinná území
Přírodní zajímavosti
Jeskyně a propasti
Vrcholy, hřebeny, sedla
Fauna a flora
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
Království perníku

P-PINK: PODNIKÁTE či PLÁNUJETE PODNIKAT? Nabízíme pomocnou ruku

Proč s námi spolupracovat? Zde jsou nejčastější otázky, které jsou pokládány v souvislosti s Pardubickým podnikatelským inkubátorem a jeho službami. Organizace pracuje pro území celého Pardubického kraje. Aktivity jsou hrazeny z valné části Pardubickým krajem a městem Pardubice

Krátké představení, co jsme za firmu?
Jsme INKUBÁTOR, ale mimina nejsou naším zájmem. Celý název je Pardubický podnikatelský inkubátor, z.s., P-PINK. Sídlíme v Pardubicích a naším úkolem je pomáhat podnikatelům v kterékoli fázi jejich podnikání.

To znamená, že nepodnikatelé už nemusí číst dál?
Čtěte dál všichni. Třeba mezi čtenáři je několik zaměstnanců, které to v současné práci nebaví a chtěli by začít podnikat. Zajímavé to může být i pro šikovné studenty, kteří již v době studia chtějí začít pracovat „na svém“.

Co tedy nabízíte těm, kteří něco umí, chtěli by to zkusit uplatnit jako podnikání, ale neví jak na to?
Při této otázce mne napadá takový příklad: Nějaká žena dovede péct úžasné trubičky, všichni to chválí a ona neví, zda by se tím mohla uživit. A láká ji to. Tak podobným lidem nabízíme AKADEMII ZAČÍNAJÍCÍHO PODNIKÁNÍ.

To zní vznešeně, ovšem nevím, zda najde tato žena odvahu se přihlásit.
Odvahu může najít každý. Covid nám v tomto případě nahrává na smeč. Zájemce nemusí ani opustit svůj dům a může se vzdělávat. Jedná se o sérii online přednášek od zkušených lektorů z praxe. Pokud nebudou mít zájemci čas poslouchat přednášku „na živo“, tak si ji mohou vyslechnout ze záznamu.

Co když jsem váhavý střelec a nechci hned tolik času věnovat školením před začátkem podnikání, je i jiná možnost?
Ano, zájemce o podnikání může u nás v inkubátoru v Domě techniky, kde P-PINK sídlí, absolvovat pohovor o svém záměru. Dojde tak k odpovědi, zda je reálné začít nakládat se svým nápadem. Kontakt na nás: info@p-pink.cz

Co nabízíte již zavedeným podnikatelům?
Pro rok 2021 jsme připravili sérii odborných přednášek, „PODNIKÁNÍ od A do Z“. Přednášky budou probíhat online každé 3. úterý v měsíci napříč rokem 2021 vždy od 9:00 hodin. Témata například: podnikatelský plán, finance, komunikace, právo, marketing offline, pojištění, měkké dovednosti, obchod a marketing online.
Zájemci se mohou přihlásit na odkazu: https://docs.google.com/forms/d/1mtcT-umNP8ckiHyoVlbtAQAz6LDiIb43oX4wHDfbDc8 a my na jejich e-mail zašleme informace k probíhajícím akcím. (Odkaz viz. rovněž QR kód.) Odkazy na již proběhlé přednášky rovněž zájemcům rádi zašleme.

Máte pro existující podnikatele nějaký takzvaný „špíček“?
Ano, dva programy s názvem „odPINKni se“ a „PINKubační program“. Oba jsou určeny pro intenzivní, komplexní a dlouhodobější systematickou práci s konkrétním projektem, kde výsledkem je prosperující firma.

Informací je spousta, ale co když potřebuji s někým z P-PINK mluvit, zeptat se, než se přihlásím na jakýkoli webinář a podobně. Nebo když potřebuji něco jiného kolem podnikání?
Pokud potřebujete poradit, co je pro vás vhodné a jaká nabídka akcí běží, nebo hledáte kontakt na nás, tak sledujte naše stránky p-pink.cz a náš FB P-PINK Nabízíme i další služby jako například sdílené kanceláře, virtuální sídlo firmy atd.

Nic není zadarmo, kolik korun zájemci o služby P-PINK zaplatí?
P-PINK je organizace, která pracuje pro území celého kraje. Naše aktivity jsou hrazeny z valné části Pardubickým krajem a městem Pardubice. Oba partneři směřují k tomu, aby kraj vzkvétal i co se týče rozvoje podnikatelského prostředí. Většina našich služeb je zdarma. Některé služby jsou zpoplatněné, ovšem za velmi přívětivé ceny. Inkubátor poskytuje v místě svého sídla podnikatelům placené zázemí formou sdílených kanceláří (coworking). Dále má k dispozici pro jakoukoli organizaci jednorázový či opakovaný pronájem jednací místnosti a konferenční místnosti. Podnikatelským subjektům nabízíme také zřízení virtuálního sídla firmy na adrese P-PINK.

Mezi námi jsou i podnikatelé, kteří pomoc nepotřebují, ale rádi by své zkušenosti předávali dál, mohou se na vás obrátit?
Ano, stále hledáme další odborníky, mentory a zkušené podnikatele. Ty pak zapojujeme do našich aktivit a mohou tak předávat dál své získané zkušenosti.


Mr. Hana Štěpánová, projektová manažerka pro rozvij spolupráce se vzdělávacími institucemi a obcemi na území Pardubického kraje

.
.
.
DALŠÍ INFORMACE: MAS Region Kunětické hory
Zveřejněno 12.03.2021 v 08:51 hodin
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
VELETRHY
    FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
      TURISTIKA